سرخابی رو با این رنگا ست کن

چکیده

آیا کمد لباس تان رنگ هایش شما را به طرز باورنکردنی خسته کرده است؟ هنگام انتخاب یک لباس هر روز صبح به راحتی روحیه خود را از دست می دهید؟ پس اگر شما هم به ایده های سبک جدید نیاز دارید، باید به رنگ سال سرخابی نگاهی بیندازید. در این مطلب ما به شما خواهیم گفت؛ سرخابی رو با این رنگا ست کن.

۱۴۰۲ سه شنبه ۱۵ اسفند
216 بازدید
سرخابی رو با این رنگا ست کن

سرخابی رو با این رنگا ست کن

سرخابی، رنگی زنده، قاطع و الهام بخش به عنوان رنگ پنتون امسال انتخاب شده است. ما نحوه استفاده از رنگ سرخابی در کمد لباس شما را توضیح می دهیم و نمونه هایی از لباس های شیک را برای شما ارائه می دهیم تا امتحان کنید.

مانتو سرخابی با چی ست میشه؟

این رنگ مکمل رنگ‌های خنثی مانند بژ و دیگر رنگ‌های خاکی و سایر رنگ‌های جواهری (مانند زمرد و یاقوت کبود) است. بنابراین، چه با یک رنگدانه پر جنب و جوش و چه به سراغ رویکرد تک رنگ بروید، می توانید یک استایل شیک داشته باشید.

نکاتی در مورد پوشیدن رنگ سرخابی

 اگر به چنین رنگ های روشن عادت ندارید، آنها را با رنگ های تیره تر مانند مشکی ترکیب کنید. اگر به اندازه کافی ماجراجو هستید، به سراغ رنگ‌های نارنجی، زیتونی یا آبی برای ترکیب رنگ سرخابی در استایل خود بروید. اگر می خواهید آن را ساده نگه دارید، مشکی، بنفش و خاکستری گزینه های بهتری برای ست کردن هستند.

اگر هنوز در مورد پوشیدن این رنگ در لباس خود مطمئن نیستید؟ مشکلی نیست با امتحان کردن آن در عینک آفتابی، جواهرات، رنگ ناخن یا رژ لب، از موارد کوچک شروع کنید تا به انتخاب رنگ مانتو، شومیز، تاپ، شلوار، کیف و کفش برسید.