ست رنگ طوسی

چکیده

مکمل رنگ طوسی چه رنگیست؟ یا به عبارتی طوسی با چه رنگی هماهنگ است؟ اکثر آقایان و خانم‌هایی که می‌خواهند مدرن به نظر برسند، از ست رنگ طوسی در رنگ غالب استایل خود استفاده می‌کنند. رنگ طوسی و یا خاکستری از جمله رنگ‌های خنثایی هستند که با اکثر رنگ‌ها می‌توان برای ست کردن استفاده کرد

۱۴۰۲ سه شنبه ۱۵ اسفند
44 بازدید
ست رنگ طوسی

مکمل رنگ طوسی چه رنگیست؟ یا به عبارتی طوسی با چه رنگی هماهنگ است؟ اکثر آقایان و خانم‌هایی که می‌خواهند مدرن به نظر برسند، از ست رنگ طوسی در رنگ غالب استایل خود استفاده می‌کنند. رنگ طوسی و یا خاکستری از جمله رنگ‌های خنثایی هستند که با اکثر رنگ‌ها می‌توان برای ست کردن استفاده کرد. اما گاهی رنگ طوسی رنگ غالب در لباس شماست. بنابراین می‌خواهید بدانید چه رنگی را با رنگ طوسی ست کنید؟ و اینکه کدام ترکیب، ست رنگ طوسی زیبایی را می‌سازد؟ به عبارتی بهترین مکمل رنگ طوسی در لباس چیست؟

رنگ طوسی به علت خنثی بودن آن با ترکیب رنگ‌های زیادی ست می‌شود. بعبارتی، طوسی رنگی است که افراد با سلیقه‌های مختلف آنرا می‌پسندند و ست طوسی از پرفروش‌ترین ست‌ها است. پس از آنجایی که این رنگ جزو پرطرفداران ترین رنگ در کمد لباس افراد است، قصد داریم در ادامه به بررسی انواع ست رنگ طوسی و معرفی رنگ مکمل طوسی بپردازیم. اما ابتدا بهتر است رنگ طوسی را بهتر بشناسیم.

روانشناسی رنگ طوسی

طوسی از لحاظ طبع رنگی، خنثی است اما می‌توان گفت که رنگ طوسی طیف گسترده ای شامل طوسی تیره، روشن، طوسی نقره ای، طوسی بژی، دودی و سربی دارد که می‌تواند نسبت به طوسی خنثی گرمتر و یا سردتر باشد. رنگ طوسی نماد بی طرفی، آرامش و سازش است. رنگ های خنثی همیشه قابل اعتماد هستند.

اگر رنگ طوسی را به تنهایی در استایل خود استفاده کنید، کمی بی روح به نظر می آید. اما اگر این رنگ را با رنگ های مکمل طوسی استفاده کنید، بسیار زیبا و دلنواز خواهد بود. در ادامه  رنگ هایی که می‌تواند با طوسی ست شود و بهترین رنگ های ست با طوسی هستند را، بررسی خواهیم کرد.

ست رنگ طوسی با  قرمز

ترکیب رنگ طوسی و قرمز از ترکیبات معروف پاییزی است. ست رنگ طوسی با قرمز از ترکیبات کلاسیک نیز به حساب می آید. گویی این دو رنگ در کنار یکدیگر بسیار خوب از هم حمایت و تعریف می‌کنند. سهم رنگ قرمز در ترکیب با رنگ طوسی می‌تواند برابر یا کمتر باشد. به عنوان مثال شما می‌توانید لباس قرمز و دامن یا شلوار زنانه طوسی بپوشید. در زمستان، پوشیدن پالتو یا کت زنانه یا مردانه طوسی با بافت قرمز نیز بسیار جذاب است.

پوشیدن تنها یک شال قرمز یا زرشکی با مانتو طوسی، ست بسیار زیبایی می‌سازد و به عبارتی بهترین مکمل رنگ طوسی در مانتو میتواند قرمز باشد. می‌توان گفت ست رنگ طوسی روشن با قرمز ایده‌آل هر خوشتیپی است.

ست رنگ طوسی با آبی تیره

ترکیب رنگ طوسی با آبی تیره یا کلاسیک، یکی از پرطرفدارترین ترکیبات رنگی در لباس و دکوراسیون منزل است. چرا که رنگ آبی حس نظافت و پاکیزگی به همراه خود دارد. رنگ آبی اقیانوسی تیره در کنار رنگ طوسی، تجلی گر رویا و حس آرام بخشی در ذهن کسانی است که شما را می‌بینند.

ست رنگ طوسی و زرد

زرد و طوسی دو رنگی است که در کنار یکدیگر هارمونی زیبایی ایجاد می‌کند. رنگ زرد به معنای ماجراجویی و خلاق بودن است. بکار بردن این رنگ، به عنوان رنگ های مکمل طوسی اطرافیان را سر ذوق و شوق می آورد. رنگ زرد توجه زیادی را به خود جلب می‌کند. برای همین است که در جاده و خیابان بر روی آسفالت خاکستری از رنگ زرد به کرار استفاده می‌شود.

از طرفی اگر رنگ زرد خردلی را همراه با طوسی بپوشید، بسیار مناسب عکاسی در فصل پاییز است. بنابراین می‌توان گفت یکی از بهترین مکمل‌ها برای ست طوسی، رنگ زرد است پس در استایل خود به هیچ عنوان از این ست غافل نشوید.