ست با رنگ مشکی

چکیده

تقریباً در کمد همه‌ی ما حداقل یک لباس با رنگ مشکی پیدا می‌شود. وقتی نوبت به ست کردن لباس مشکی می‌رسد؛ انتخاب‌ها بی‌شمار است. چه به دنبال یک ظاهر شیک و کلاسیک باشید و چه بخواهید یک تیپ راحت و کژوال بزنید زمانی که پای این رنگ همه‌کاره وسط باشد راه‌های بسیار زیادی دارید. برای مثال می‌توانید به کمک یک بلوز و شلوار مشکی و یک کت بلیزر بژ استایلی کلاسیک خلق کنید و یا برای داشتن یک انتخاب جسورانه‌تر به سراغ ست‌کردن رنگ قرمز با مشکی بروید. برای یک استایل کژوال نیز یک کت جین یا چرم مشکی نیز می‌تواند همیشه کارساز باشد.

۱۴۰۲ سه شنبه ۱۵ اسفند
171 بازدید
ست با رنگ مشکی

ست کردن لباس مشکی با سایر رنگ‌ها

یکی از راه‌های هوشمندانه ست ‌کردن لباس‌ مشکی استفاده از آیتم‌های رنگی و یا کمک‌گرفتن از پارچه‌های طرح‌دار است.

قرارگیری رنگ مشکی در دسته رنگ‌های خنثی باعث می‌شود تقریباً ست‌کردن این رنگ با هر رنگی امکان‌پذیر شود. از این رو پاسخ به این سؤال که کدام رنگ می‌تواند ترکیب کاملی با رنگ مشکی داشته باشد کاملاً به موقعیت و سلیقه شما برمی‌گردد. شما می‌توانید لباس مشکی را بسته به سلیقه خود با رنگ‌های روشن و یا تیره ست کنید. در ادامه برخی از محبوب‌ترین رنگ‌هایی که ترکیب زیبایی با مشکی ایجاد می‌کنند را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مشکی و سفید

ست کردن لباس مشکی با لباس های سفید یکی از کلاسیک‌ترین ترکیب‌های این رنگ مخصوصاً برای آقایان است کت‌وشلوار مشکی با پیراهن سفید و یا یک پیراهن سفید با شلوار و کروات مشکی تقریباً انتخاب اول هر مرد خوش‌پوشی است

ناگفته نماند که با وجود ونزدی آدامز، کاراکتر محبوب این روزهای شبکه‌های اجتماعی، اشکال کمی پیچیده‌تر این ترکیب افسانه‌ای نیز مجدداً به جدول ترندها برگشته است! ترکیب‌هایی همچون جوراب‌های راه‌راه سیاه‌وسفید، ژاکت‌های شطرنجی و

مشکی و قرمز

شاید برای شما عجیب به نظر برسد؛ اما تا مدت‌ها ست کردن لباس مشکی و قرمز کاری اشتباه به نظر می‌رسید؛ زیرا رنگ قرمز در کنار مشکی توجه زیادی را به خود جلب می‌کند و این برخلاف اصول ظرافت و سادگی و مینیمالیستی حاکم بر مد گذشته بود. البته در حال حاضر نیز توصیه می‌شود به‌جای رنگ قرمز تند به سراغ طیف‌های ملایم‌تری از قرمز همچون گوجه‌ای بروید. سعی کنید با الگوها، برش‌ها و لایه‌ها بازی کنید. برای مثال ست‌کردن دامن‌های تک رنگ و کت‌های چرمی چاپ شده با رژ لب قرمز یک استایل شیک را برای شما می‌سازد.

مشکی و طلایی

مشکی و طلایی یکی دیگر از آن ترکیب‌های شناخته شده است که زمانی که به درستی ست بشود می‌تواند فوق‌العاده باشد. نکته‌ی مهم در ست‌کردن این دو رنگ باهم در آن است که یا از رنگ طلایی به میزان کم استفاده شود و یا طلایی به‌گونه‌ای به کار برده شود که به ستاره نمایش تبدیل شود.

استفاده مقادیر زیاد از رنگ مشکی و طلایی در کنار سایر رنگ‌ها توصیه نمی‌شود.

با توجه به نزدیک بودن طیف رنگی زرد و نارنجی به رنگ طلایی در صورت تمایل به ست‌کردن این رنگ‌ها با مشکی نیز می‌توانید از قاعده بالا پیروی کنید.