چه رنگ هایی با رنگ بنفش هماهنگ هستند؟

چکیده

رنگ بنفش دارای درجه‌های مختلفی است که شامل بنفش کم‌رنگ که به نام رنگ نیلی هم معروف است تا بنفش تیره که به رنگ ارغوانی شباهت دارد. درجه‌های گوناگونی از این رنگ وجود دارد که در استایل‌های زنانه بسیار کاربردی است. اگر به دنبال راهی برای جذاب‌تر شدن با رنگ بنفش هستید تا پایان مقاله ما را دنبال کنید.

۱۴۰۲ دوشنبه ۱۴ اسفند
45 بازدید
چه رنگ هایی با رنگ بنفش هماهنگ هستند؟

 ست کردن رنگ بنفش و آبی در لباس

انتخاب رنگ آبی از گزینه‌های درست و بسیار زیبا در ست‌کردن با بنفش محسوب می‌شود. از طرفی نیز این دو رنگ در طیف رنگی نسبتاً مشابهی قرار گرفته‌اند. از اکسسوری با رنگ‌های بنفش بیشتر در ست خود استفاده کنید. چرا که جذابیت استایل شما را چندبرابر خواهد کرد. اما در درجه‌بندی رنگ‌ها دقت لازم را داشته باشید! برای مثال اگر در لباس خود از بنفش تیره استفاده کرده‌اید، اکسسوری‌تان را به رنگ بنفش روشن انتخاب کنید.

 رنگ بنفش و قرمز

قرمز و بنفش از رنگ‌هایی هستند که در کنار یکدیگر انرژی بالایی دارند و باعث نشاط و شادی می‌شوند. در کنار این ترکیب رنگ از کفش و اکسسوری‌هایی با رنگ‌های مشکی، بژ، قرمز، سفید و... استفاده کنید.

ست کردن رنگ بنفش و صورتی 

.ترکیب این دو رنگ استایلی شیک و دخترانه را تشکیل می‌دهد. ست متشکل از رنگ‌های پاستلی (رنگ‌هایی با غلظت کم)، استایلی با ترکیب رنگی آرام و چشمگیر را به شما هدیه خواهد داد