دیویدف

Davidoff يک کمپانی توليد تنباکو سوييسی است که توسط Henri Davidoff در اوايل قرن ۲۰ تاسيس شد.
این کمپانی ساعتهای منحصر به فرد، قلم و خود نویس و کالاهای چرمی ، عطرهای معتبر، عینک، کنیاک وقهوه نیز تولید می کند. DAVIDOFF خود را متعهد کرده است تا کالاهایی با بهترین مواد تشکیل دهنده در جهان را به ارمغان بیاورد. هدف از طراحی، الهام و مهارت این بود که به کیفیت نهایی و قابلیت اطمینان دست یابد.
این بخشی از فلسفه کمال DAVIDOFF است.خانواده ی ديويدف که دراصل روسی بودند ، در سال ۱۹۰۶ به دليل مشکلات سياسی روسيه به سوييس مهاجرت کردند . او بعد از اتمام تحصيلات عالی برای فراگيری تجارت تنباکو به آمريکای مرکزی و جنوبی سفر کرد و توانست اولين مغازه ی تنباکوفروشی خود را سال ۱۹۱۲ در Geneva راه اندازی کند. پسر وی Zino به سرزمين پدری اش بازگشت و حرفه ی توليد و فروش تنباکو را دنبال کرد.
محصولات با نام تجاری DAVIDOFF باید بهترین کیفیت، سبک و شیوه زندگی مثبت را توسط شرکت زینو دیویدوف، بنیانگذار شرکت نشان می داد. زینو Davidoff (۱۹۰۶ - ۱۹۹۴)، تاجری ماهر و حرفه ای با چشم انداز بلند به دنبال کاوش جهان برای الهام بود و همیشه برای کیفیت برتر تلاش می کرد. او شاد می زیست و از لذت های ساده زندگی بهره می برد و دوستان خود را شریک می کرد. تخصص ، استقامت همراه با شخصیت منحصر به فردش، او را به یک انسان افسانه ای تبدیل کرد.
امروزه نام تجاری DAVIDOFF در سرتاسر جهان به عنوان یکی از موفق ترین برند ها طنین انداز است. کیفیت برتر، DAVIDOFF را به عنوان برندی لوکس معرفی می کند.
اولين عطر و ادکلن ديويدف در سال ۱۹۸۴ با نام Davidoff for Men به بازار عرضه شد که بعد از آن با مجموعه ی Cool Water موفقيت هاي بسيار و چشمگيری را از آن خود کرد و هنوز هم جزوء پرفروش ترين عطر ها می باشند.

محصولات
مرتب سازی بر اساس:

متاسفانه محصولی یافت نشد

فروشگاه خوش برش

لطفا صبور باشید و لبخند بزنید . . .