آزارو

آزارو (Azzaro) یک برند محبوب فرانسوی است که توسط لوریس آزارو "Loris Azzaro" (یک سیسیلی متولد تونس) پایه گذاری شده است.

لوريس در زمينه هاى متفاوتى از مد از جمله طراحى لباس و توليد عطر هاى متفاوت فعاليت مى كرد.

حدودا در اواخر دهه 60 میلادی بود که طراح این برند با ارائه نمونه محصولات پر زرق و برق و خاص پسند، شهرتش را دو چندان کرد.

 

عطر و ادکلن های برند آزارو - Azzaro

کمپانی آزارو اولین رایحه زنانه اش را در سال 1975 به نام "Azzaro " معرفی کرد و سپس نسخه مردانه و به روز تری از آن را به نام "Azzaro pour Homme" در سال 1978 ارائه داد.

آزارو هر سال با تولید محصولاتی متناسب با پسند طرفداران خاص خودش، همچنان مورد علاقه آنها مى باشد و خود را به یک برند شیک و لوکس تبدیل کرده است.

در سال 2003 لوريس جان خود را در سن 70 سالگى در پاريس از دست داد و مدیریت هنرى اين مجموعه به "Vanessa Seward" واگذار شد.

از دیگر عطر، ادکلن، ادوپرفیوم و ادوتویلت های محبوب و پرطرفدار این برند می توان به Acteur, Azzaro Couture, Azzura, Cockpit, Jolie Rose, Onyx, Silver Black, Azzaro Chrome Intense, Chrome Legend, Azzaro Club Men, Azzaro Club Women, Azzaro Duo Men, Azzaro Now Women, Azzaro Pour Elle , Azzaro Pour Homme Elixir, Twin for Men, Visit For Men, Azzaro Aqua, Pure Cedrat, Pink Tonic و Wanted را نام برد.

همچنین از طراحان و عطرسازان معروفی كه با اين شركت همكاری داشته اند می توان به Nathalie Feisthauer, Olivier Pescheux, Gerard Anthony, Jacques Cavallier, Francoise Caron, Christine Nagel, Benoist Lapouza, Michel Almairac, Christophe Raynaud, Dorothee Piot, Jacques Huclier, Richard Ibanez, Lucas Sieuzac, Annie Buzantian, Alberto Morillas, Nathalie Lorson, Martin Heiddenreich, Richard Wirtz, Michel Girard و Quentin Bisch اشاره کرد.

محصولات

فروشگاه خوش برش

لطفا صبور باشید و لبخند بزنید . . .