برندها

لویی ویتون

لویی ویتون مالتیر یک کمپانی مد لوکس فرانسوی است که بیشتر به خاطر کیف‌های چرمی، چمدان و نشان اختصاری‌اش شناخته شده است. این کمپانی را لویی ویتون در سال ۱۸۵۴ در خیابان جدید کاپوچین در پاریس تأسیس کرد. پسرش جورج ویتون کمپانی را به ارث برد. در سال ۱۹۱۳، ساختمان لویی ویتون در شانزه یزه بازگشایی شد. بعد از مرگ جورج ویتون در سال ۱۹۳۶، پسرش گاستون لویی ویتون، سنت خانوادگی را ادامه داد.

در سال ۱۹۸۷، کمپانی LMVH با برندهای موت اِ چاندون، هنسی، و لویی ویتون تأسیس شد. در سال ۱۹۹۷، طراح جوان، مارک جاکوب، مدیر نوآوری مزون شد. او در سال ۲۰۱۳ با نیکولاس قسکیه جایگزین شد.

لویی ویتون در سال ۱۹۲۰ با تولید محصولات لوکس آرایشی، مثل بطری‌های عطر کریستال به اسم «ادیشنز دارت» (Editions d'Art)،‌ شروع به کار کرد. اولین عطر شناخته شده‌ی برند، اور دبسانس (Heures d'Absence) نام دارد که تولیدش در سال ۱۹۲۷ شروع شد. بعد از آن در سال ۱۹۲۸ ژو تو ایل (Je Tu Il) تولید شد و بعد از آن در سال ۱۹۴۶ رمینیسانس (Réminiscences) و او دو ووایج (Eau de Voyage) به بازار آمدند. در دهه ۱۹۸۰ او دو ووایج دوباره تولید شد.

در سپتامبر ۲۰۱۶، فصل جدیدی در تاریخ عطرها شروع شد. فرآیند تولید از چهار سال قبل شروع شده بود، از جمله تأسیس آتلیه‌ی نوآوری له فونتین پارفومه (Les Fontains Parfumées)، در گرس، که در آن ژاک کاوالیه بلترود نقش عطرساز حاضر در مزون را داشت.


عینک آفتابی لویی ویتون کد 201
عینک آفتابی لویی ویتون کد 201
قیمت : 9,400,000 تومان